Szybkie pożyczki w nowoczesnym wydaniu

Szybkie pożyczki w nowoczesnym wydaniu

Dla wielu z nas, bardzo cenną wartością, w przypadku potrzeby zapewnienia sobie środków na dowolny cel, jest szybkość z jaką dane środki jesteśmy w stanie uzyskać. Bardzo często ma na to wpływ rodzaj sytuacji życiowej, która wymaga od nas reagowania w postaci wspomagania się finansowaniem o charakterze kredytowym. Mogą to być różne sytuacje o charakterze losowym: problemy ze zdrowiem, problemy materialne, okazje do inwestycji czy tymczasowa utrata płynności finansowej.

Bezpiecznie i bez BIK

szybkie pożyczki bez bikW momencie, kiedy mamy do czynienia z presją czasu, bardzo często dokonujemy nieprzemyślanych ruchów, które w konsekwencji, zamiast przyspieszyć dany proces, opóźniają go i sprawiają, że jego realizacja jest dla nas bardziej odległą niż na początku. W przypadku potrzeby załatwienia środków gotówkowych w trybie pilnym, powinniśmy się zastanowić nad tym, gdzie szukać i jakiego rodzaju problemy o charakterze kredytowym mieliśmy w przeszłości. Jeżeli mieliśmy umiarkowane problemy ze spłacalnością naszych zobowiązań być może najwłaściwszą opcją będzie wybór rozwiązania pozabankowego. Szybkie pożyczki bez BIK, bo o tym będzie mowa poniżej, korzystają bardzo często z uproszczonych metod dokumentowania dochodu i oceny ryzyka kredytowego. Zazwyczaj są to fintechy, które umożliwiają nam dokonanie całej operacji w trybie online. W trybie online będziemy mogli potwierdzić swoją tożsamość, na podstawie skanu dokumentu tożsamości, oraz za pomocą potwierdzenia np. przelewem złotówkowym. Model działania jest bardzo podobny do modelu funkcjonowania weryfikacji profilu zaufanego w administracji publicznej. Bank, jako posiadacz wiedzy o naszych danych wrażliwych, występuje tutaj jako instytucja potwierdzająca nasze dane osobowe i dane adresowe. My, jako osoby wypełniające postanowienia prawa w Polsce jesteśmy świadomi odpowiedzialności za to, że jako jedyni możemy posiadać dostęp do własnych kont bankowych. W ten sposób firmy pożyczkowe weryfikują tożsamość swoich klientów, ich zdolność kredytową oraz oceniają ryzyko kredytowe.

Plusy związane z zastosowaniem zaawansowanych metod technologicznych do weryfikacji, oceny ryzyka i wypłacenia środków na konto, są oczywiste. Nie musimy iść do placówki stacjonarnej danej firmy pożyczkowej, nie musimy stać w kolejkach i czekać na swoją kolej. Firma pożyczkowa jest w stanie bardzo szybko dokonać oceny naszej osoby i zweryfikować tożsamość osoby siedzącej po drugiej stronie komputera. Przyjmując, że wszyscy stosujemy się do podstawowych zasad bezpieczeństwa w sieci, to transakcje tego typu są wyjatkow bezpieczne.

Close Menu