Proste zmywanie trudnych osadów

Proste zmywanie trudnych osadów

Chcąc w sposób skuteczny oczyścić i przygotować rozmaite powierzchnie, warto dysponować produktami szerokiego zastosowania. Uniwersalny zmywacz jest środkiem doskonale nadającym się do usuwania wszelkich tłustych plam i zabrudzeń ze smoły, asfaltu, żywic syntetycznych z takich powierzchni jak metal, szkło, tworzywa sztuczne, tkaniny, płytki ceramiczne. Niezbędny jest także przy pracach domowych podczas odtłuszczania powierzchni, na przykład przed malowaniem lub klejeniem.

Uniwersalny środek do usuwania brudu i tłuszczu

zmywacz uniwersalnyŚrodek do usuwania zabrudzeń jest to roztwór chemiczny o szerokim i uniwersalnym zakresie zastosowań. Nie zawiera rozpuszczalników ropopochodnych. Posiada doskonałe właściwości czyszczące i myjące. Zmywacz uniwersalny jest skuteczny przy odtłuszczaniu i myciu elementów wykonanych z metali. Rozpuszcza on i usuwa skutecznie zanieczyszczenia z tłuszczu, sadzy, uporczywe osady, brud przemysłowy, i tym podobne zanieczyszczenia. Zmywacz uniwersalny posiada szeroki zakres zastosowań. Jeden preparat do wielu zastosowań przekłada się na obniżenie kosztów zakupu i użytkowania. Spotykany także w postaci aerozolu do miejscowego rozpylania. Dzięki temu silny strumień zmywacza bardzo skutecznie wypłukuje zanieczyszczenia, a aktywne substancje poprawiają skuteczność czyszczenia. Zmywacz uniwersalny jest produktem na tyle uniwersalnym, że w wielu warsztatach branży samochodowej i maszynowej zastąpił benzynę ekstrakcyjną lub benzynę apteczną. Swoją wysoką jakość zawdzięcza bardzo delikatnemu i łagodnemu zapachowi, który w momencie utleniania się produktu zanika, zmywa resztki zabrudzeń, bardzo szybko i skutecznie odtłuszcza pozostawiając element czyszczony czysty, odtłuszczony i suchy w dotyku. Jest to środek, który charakteryzuje się przede wszystkim wysoką tolerancją dla rozmaitych powierzchni. Dzięki temu możemy użyć go między innymi do elementów metalowych, szklanych, ceramicznych czy też wykonanych z tworzyw sztucznych. Jego głównym zadaniem jest odtłuszczenie wybranych produktów oraz usunięcie z nich różnych zanieczyszczeń, także tych, które zaschły bądź głęboko wniknęły w materiał.

Podsumowując, zmywacz uniwersalny stosuje się do szybkiego i dokładnego mycia części przed montażem i weryfikacją, a także do czyszczenia powierzchni przed klejeniem i malowaniem. Zmywacz uniwersalny ponad to skutecznie czyści elementy układów hamulcowych i sprzęgieł. Usuwa powłoki ochronne, na przykład z tarcz hamulcowych. Jak więc widać, wykorzystanie omawianego produktu jest niezwykle szerokie.