Pomoc architekta wnętrz w Toruniu

Pomoc architekta wnętrz w Toruniu

Nigdy nie sądziłem, że wyprowadzę się do innego miasta. Studia podjęte w Toruniu miały być tylko 5-letnim przystankiem na tym etapie życia. Stało się jednak inaczej. Wraz z żoną znaleźliśmy w tym mieście pracę i zakupiliśmy mieszkanie, które trzeba było urządzić. Mieliśmy różne koncepcje, ale chcieliśmy powierzyć to zadanie specjaliście.

Usługi architekta wnętrz w Toruniu

architekt wnętrz w toruniuNasze nowe, wspólne lokum znajdowało się w bardzo dobrym punkcie miasta, skąd wszędzie było blisko. Do tego osiedle to było zaciszne, blisko dużego parku i placu zabaw. Blok, w którym zamieszkaliśmy, był nowoczesny i kilkuletni. Zakupione przez nas mieszkanie należało do dużych lokali, posiadało 3 pokoje, w tym jeden z aneksem kuchennym oraz sporej wielkości przedpokój. Poprzedni właściciele na urządzili je na własne potrzeby i w sposób, który im odpowiadał. Wraz z żoną mieliśmy jednak zastrzeżenia co do środka mieszkania i mieliśmy zamiar nadać mu wygląd taki, o jakim marzyliśmy. Spróbowaliśmy sami zaprojektować wnętrze mieszkania, inspirując się naszymi wymaganiami i oczekiwaniami wraz z tymi znalezionymi na różnych portalach internetowych. Okazało się to jednak nie takie proste. Różne koncepcje nam się mieszały i ciężko było wybrać jedną konkretną, która by dominowała. Postanowiliśmy skorzystać z pomocy specjalisty, którego poleciła mi koleżanka z pracy. Architekt wnętrz w Toruniu, zaproponowany przez nią, cieszył się dużym uznaniem w mieście. Skontaktowałem się z nim i przedstawiłem mu naszą sytuację w nowym lokum. Projektant ten zgodził się przyjechać do naszego mieszkania i pomóc w kwestii wystroju jego wnętrza. Umówiliśmy się na określony dzień i od razu przystąpił do pracy. Przeprowadził najpierw z nami swoisty wywiad, chcąc dowiedzieć się o naszych potrzebach, wymaganiach oraz pomysłach na wnętrze mieszkania. Omówiliśmy z nim stylistykę oraz kolorystykę danych pomieszczeń. Było to spotkanie wstępne, na którym architekt zapoznał nasze oczekiwania oraz zobaczył mieszkanie. W ciągu następnych kilku dni miał przesłać nam gotowy projekt, do którego musieliśmy się odnieść i zaproponować datę spotkania jego omówienia. Zamysł tego architekta bardzo nam się spodobał. Zawierał wszystko to, o czym sobie zamarzyliśmy. Na następnym spotkaniu dopięliśmy wszystkie pozostałe szczegóły i podziękowaliśmy bardzo za pracę włożoną do projektu naszego mieszkania.

Pomysł ze skorzystania z usług architekta okazał się strzałem w dziesiątkę. Bardzo nam pomógł i pozwolił usystematyzować pomysły związane z wystrojem lokalu. Mając już gotowy projekt, wynajęta ekipa budowlana mogła przystąpić do prac zgodnie z jego warunkowaniami. Remont trwał trochę czasu, ale widząc efekt końcowy – nie żałowaliśmy ani trochę. Nasze mieszkanie traz naprawdę wygląda pięknie.