Kupienie atrakcyjnej działki przemysłowej

Kupienie atrakcyjnej działki przemysłowej

Znudziły mnie drobne inwestycje, które w ostatnich latach podejmowałem. Marzyłem o czymś dużym, co przyniesie ogromne zyski i sprawi, że ludzie w całym kraju będą mnie rozpoznawać. Byłem od zawsze ambitny i stawiałem sobie wysoko poprzeczkę, dlatego uważałem, że stać mnie na więcej. Ponadto działałem na terenie całego kraju i nie miałem żadnych ograniczeń.

Inwestycja w działkę przemysłową w Bydgoszczy

atrakcyjne działki przemysłowe w bydgoszczyNa rynku pojawiało się coraz więcej firm przemysłowych i nie tyko, które poszukiwały dla siebie odpowiednich hal czy dużych powierzchni magazynowych i tym tematem zainteresowałem się w szczególności. Przeanalizowałem wszystko bardzo dokładnie i doszedłem do wniosku, że zainwestuję w Bydgoszczy, ponieważ miasto to najszybciej rozwijało się pod względem przemysłowym. O swojej decyzji powiedziałem żonie, która ucieszyła się, że w końcu postanowiłem zrobić coś na prawdę dużego i poważnego. Jej wsparcie było dla mnie ważne. Sprawdziłem oferty i okazało się, że były dostępne bardzo atrakcyjne działki przemysłowe w Bydgoszczy, które mogłem nabyć w dość rozsądnej cenie. Potrzebowałem dużej powierzchni, ponieważ postawiłem na park przemysłowy, który zamierzałem wybudować. Wszystkie formalności zajęły mi sporo czasu, ale było zdecydowanie warto, ponieważ stałem się właścicielem największej działki przemysłowej w województwie. Mogłem podjąć kolejne kroki. Podjąłem współpracę z firmą, która zaprojektowała dla mnie całą działkę. Wszystkie powierzchnie zostały wykorzystane w odpowiedni sposób i byłem z tego zadowolony. Jak się później okazało, zupełnie przypadkiem, na tę działkę był jeszcze jeden chętny. Prawie ją kupił, ale musiał jeszcze załatwić kwestię kredytu z bankiem. Jako, że płaciłem gotówką, to właściciel terenu zdecydował się mi właśnie sprzedać swoją działkę przemysłową. Miałem niezłego farta, ponieważ gdybym nie zdecydował się od razu, to zapewne nadal byłbym na etapie poszukiwań a nie budowy magazynów i hal. Szczęście mi sprzyjało i wiedziałem, że podjąłem właściwą decyzję. Przede mną było jeszcze sporo pracy, ale była to czysta przyjemność. Wiedziałem, że w przyszłości będę na tej inwestycji zarabiał ogromne pieniądze a o to właśnie mi chodziło.

Kiedy prace zostały zakończone, to mogłem zacząć wynajmować wszystkie powierzchnie. Zainteresowani ludzie zgłaszali się do mnie już wcześniej i miałem listę osób, z którymi się skontaktowałem w tej sprawie. Większość magazynów udało się wynająć w pierwszym miesiącu. Ostatecznie wszystko zostało zajęte przez różne firmy.