Jak korzystać z doczepianych włosów typu clip in?

Jak korzystać z doczepianych włosów typu clip in?

Zabieg przedłużania fryzury u fryzjera jest kosztowny, choć efektowny i długotrwały. Jeżeli jednak zależy nam na tym, by bez obciążania swoich włosów i zasobów portfela, zmienić fryzurę możemy to zrobić za pomocą innych metod. Doczepiane włosy np. typu clip in można dostać w wielu sklepach. Wybór jest na tyle szeroki, że każda kobieta będzie w stanie wybrać coś dla siebie. Dodatkowo prostota w korzystaniu sprawia, że bardzo łatwo jest upiąć je samodzielnie.

Jak samodzielnie doczepić włosy typu clip in?

doczepiane włosy clip in średni brązPiękne, lśniące, długie włosy to marzenie niejednej kobiety. Czasem natura i geny stają nam na drodze –  nie wszystkie włosy są w stanie urosnąć osiągając dużą długość, pomimo użycia wielu odżywek, wcierek czy maseczek. Tak już bowiem zdecydowała natura i taki mamy typ danego włosa. Wtedy możemy skorzystać z włosów typu clip in. Dla wprawionej użytkowniczki włosów doczepianych zakładanie pasm może zająć niecałe trzy minut. Jest to bowiem metoda prosta. Wystarczy tylko podwinąć swoje naturalne włosy do góry, a doczepy przyczepić do cebulek włosów naturalnych, wsuwając doczepiane pasma pod sód. Specjalny klips zaciska się na włosach i zapobiega spadaniu czy zsuwaniu się doczepów z włosów. Przed doczepieniem nasze włosy powinny być starannie rozczesane, tak by dodatkowe pasma nie ciągnęły naszych włosów. Przed zabraniem się za ten proces, warto poćwiczyć zapinanie klipsów w ręku. Warto także dokładnie sobie podzielić włosy, by doczepione włosy zostały przymocowane równo. Dlatego z tą czynnością nie należy się spieszyć. Na rynku możemy dostać wiele różnych doczepianych włosów – zarówno wykonanych ze sztucznych tworzyw, jak i te naturalne. Najbardziej zaleca się kupno tych naturalnych, ponieważ prezentują się one najlepiej. Włosy doczepiane są dostępne w wielu kolorach i odcianiach –  kolor dobieramy do naszego koloru włosów. Kiedy mamy włosy w kolorze średniego brązu to wybierajmy doczepiane włosy clip in średni brąz. Dostępne są także włosy z balejażem, sombre czy z pasemkami. Możemy zakupić dla siebie jedno lub parę pasm – w zależności od potrzeb. Pojedyncze pasmo jest łatwo przyczepić, inaczej sprawa się ma z kilkoma pasmami. Wtedy należy jeszcze dokładniej wydzielić sekcje włosów. Włosy doczepiane jednak zawsze mocujemy przyczepiając pasma od dolnych warstw włosów, tak by naturalne włosy zawsze zakrywały te doczepiane.

Doczepianie włosów clip in  nie powinno nastręczyć większych problemów. Jest to zabieg prosty i niezajmujący większej ilości czasu. W parę minut jesteśmy w stanie odmienić swój wygląd i odjąć sobie lat. To doskonałe rozwiązanie dla tych, które marzą o pięknych, długich włosach, ale z jakichś przyczyn nie mogą ich mieć.